Sekretariatet

SAND har to sekretariater – et i København og et i Aarhus. 
Du er altid velkommen til at kontakte sekretariatet med spørgsmål vedrørende SAND eller hjemløshed. Hvis vi ikke kan hjælpe dig, ved vi, hvem der kan. 

SANDs sekretariat i København – 
Sundholmsvej 34, st., 2300 København S
Hovednummer tel. 89 93 70 60

Ask Svejstrup, sekretariatsleder
Tel. 20 98 79 21
Mail: ask@sandudvalg.dk

Jeanne Blyme, sekretær og regnskab
Tel.: 25 70 31 60
Mail: jeanne@sandudvalg.dk

Sofie Bay-Petersen, kommunikation & presse
Tel. 22 47 03 23
Mail: sofie@sandudvalg.dk

Emma Sterlie, jurist
Tel. 93 89 60 56
Mail: emma@sandudvalg.dk

Martin Rasmussen, socialrådgiver
Tel. 93 89 06 91
Mail: martin@sandudvalg.dk

Kontoret i Aarhus
Jægergårdsgade 164 C, 1.sal, 8000 Aarhus C

Nancy Pelle, socialrådgiver 
Tel. 30 73 65 48
Mail: nancy@sandudvalg.dk