Du er her

Sekretariatet

SANDs sekretariat ligger i København. Vi er landssekretariat og hjælper og støtter SANDudvalgene i deres daglige arbejde. Vi er syv ansatte på sekretariatet, alle med forskellig uddannelsesmæssig baggrund. 
Du er altid velkommen til at kontakte sekretariatet med spørgsmål vedrørende SAND eller hjemløshed. Hvis vi ikke kan hjælpe dig, ved vi hvem der kan. 

SANDs sekretariat
Tel. 89 93 70 60

 

Ask Svejstrup, sekretariatsleder
Tel. 89 93 70 62/20 98 79 21
Mail: ask@sandudvalg.dk

 

Susanne Bösche, sekretær og regnskab
Tel.: 89 93 70 60/25 70 31 60
Mail: susanne@sandudvalg.dk

 

June Eliasen, kvindenetværk
Tel. 52 17 77 23
Mail: june@sandudvalg.dk

 

Sofie Bay-Petersen, informationsmedarbejder
Tel. 89 93 70 63/22 47 03 23
Mail: sofie@sandudvalg.dk

 

René Nielsen, udviklingskonsulent
Tel. 89 93 70 61/30 73 50 30 
Mail: rene@sandudvalg.dk 

 

Arvid Handberg, sekretariatsmedarbejder/grafiker 
Tel. 89 93 70 60/30 73 65 49
Mail: arvid@sandudvalg.dk

 

Nancy Pelle, socialrådgiver 
Tel. 30 73 65 48
Mail: nancy@sandudvalg.dk

Andre:

Ole Skou, juridisk konsulent 
Tel.: 40 73 35 37
Mail: os@sandudvalg.dk 

SANDs sekretariat ligger i København. Vi er landssekretariat og hjælper og støtter SANDudvalgene i deres daglige arbejde. Vi er syv ansatte på sekretariatet, alle med forskellig uddannelsesmæssig baggrund. 
Du er altid velkommen til at kontakte sekretariatet med spørgsmål vedrørende SAND eller hjemløshed. Hvis vi ikke kan hjælpe dig, ved vi hvem der kan. 

SANDs sekretariat
Tel. 89 93 70 60

 

Ask Svejstrup, sekretariatsleder
Tel. 89 93 70 62/20 98 79 21
Mail: ask@sandudvalg.dk

 

Susanne Bösche, sekretær og regnskab
Tel.: 89 93 70 60/25 70 31 60
Mail: susanne@sandudvalg.dk

 

June Eliasen, kvindenetværk
Tel. 52 17 77 23
Mail: june@sandudvalg.dk

 

Sofie Bay-Petersen, informationsmedarbejder
Tel. 89 93 70 63/22 47 03 23
Mail: sofie@sandudvalg.dk

 

René Nielsen, udviklingskonsulent
Tel. 89 93 70 61/30 73 50 30 
Mail: rene@sandudvalg.dk 

 

Arvid Handberg, sekretariatsmedarbejder/grafiker 
Tel. 89 93 70 60/30 73 65 49
Mail: arvid@sandudvalg.dk

 

Nancy Pelle, socialrådgiver 
Tel. 30 73 65 48
Mail: nancy@sandudvalg.dk

Andre:

Ole Skou, juridisk konsulent 
Tel.: 40 73 35 37
Mail: os@sandudvalg.dk